Etkinlik Yönetimi

İLETİŞİM
 

 

 • Festival, Konser, Roadshow Organizasyonları
 • Ürün-Hizmet Lansman, Re-Lansman, Tanıtım Etkinlikleri
 • Konsept ve VIP partiler, Davetler
 • Kültür ve Sanat Etkinlikleri
 • Sosyal Sorumluluk Projeleri
 • Sponsorluk Yönetimi
 • Saha Aktiviteleri
 • Sanatçı, Show, Prodüksiyon Yönetimi

SAS turizm, etkinlik yönetimi konusunda uzmanlaşarak kurumlara, düzenlemek istedikleri etkinliklerde kurumun istekleri doğrultusunda ihtiyaçları belirledikten sonra, mekan, bölge ve tesis alternatifleriyle birlikte etkinliklerinizde ihtiyaç duyulan tüm alanlarda çözüm ortağınız olarak çalışır.

Etkinlik danışmalığı hizmeti ile müşterilerinin kurumsal kimliklerini çok iyi analiz ederek, kurum kültürünü öğrenip, marka hedefleri doğrultusunda stratejik etkinlik çalışmaları gerçekleştirir. Kurum düzenlemeyi planladığı etkinliklerde markalar için rehberlik görevini profesyonel olarak üstlenirler. Kurum etkinlikleri için gerekli olana her olanağı sağlar ve ekstra maliyet yükünü minimuma indirmek için çalışır. Bu sayede kurumun zamandan ve maliyetten tasarruf etmesini sağlar.

Etkinlik pazarlaması hizmeti ile, çalıştığı kurumun ürün ve hizmetini çok iyi analiz ederek, doğru hedef kitleye hitap eden profesyonel etkinlik önerilerinde bulunur. Hedef kitle ile markanın birebir ilişki kurabilmesine olanak sağlayan etkinlik fikirleri ile kurumun pazarlama faaliyetlerine destek sağlar. Kurumun ürün ve hizmetini tanıtacak, marka değerini artıracak etkinlik çözümleri ile hedef kitleye doğrudan ulaşabilen bir pazarlama etkinlikleri düzenler.

 

Festival, Konser, Roadshow Organizasyonları

 • SAS, müşterilerinin ihtiyaçlarına yönelik festival, konser ve roadshow gibi organizasyonlar da farklı konseptler ile akılcı ve yenilikçi çözümler sunmaktadır. Bu tür organizasyonlar da host ve hostesler mobil sahneler, özel tasarım araçlar ile size özel projeler geliştirerek, profesyonel destek verilmektedir.

Ürün-Hizmet Lansman, Re-Lansman, Tanıtım Etkinlikleri

 • Ürün, marka ve rekabetin fazla olduğu günümüz piyasasında marka değerini arttırmak ve pazarda yer edinmek oldukça önemlidir. Takım arkadaşlarımız, ürün, hizmet ve markanızın değerini, gelişen teknolojinin tüm avantajlarından yararlanarak tanıtım faaliyetlerinizin tamamını gerçekleştirmektedir. Hedeflenen etkide, doğru ses ve ışık sistemi, personel, mekan seçimi gibi önemli olan tüm detayları titizlikle yönetilmesi ile markanızın piyasada etkili bir role sahip olması sağlanmaktadır.

Konsept ve VIP partiler, Davetler

 • SAS ekibi, konsept tasarımı hizmeti ile etkinliğin yapılacağı mekandaki tüm etmenleri tasarlayıp birçok seçenek ile detaylandırmaktadır. Özel davetlerinizi daha akılda kalıcı kılarak profesyonel çözüm ortağınız olmayı hedeflemektedir.

Kültür ve Sanat Etkinlikleri

 • Kurumunuzun gerçekleştirmek istediği her türlü kültür ve sanat organizasyonları ekibimiz tarafından projelendirilerek, sanat ve eğlenceyi buluşturan etkinlikler düzenlenmektedir.

Sosyal Sorumluluk Projeleri

 • Hassasiyetlere dikkat çekmek, çözülmesi gereken problemler ile ilgili farkındalık yaratmak ve çözümler bulmak adına gerçekleştirilen bu projeler, marka güveni ve imajı açısından büyük ölçüde kazanımlar getirmektedir. SAS, geliştirmiş olduğu bu proje ve stratejileri başarı ile sonuçlandırarak marka ve toplum arasındaki ilişkiye katkı sağlamaktadır.

Sponsorluk Yönetimi

 • Sponsorluk, hedef kitle üzerinde daha etkili olmada, hedeflenen algıya ulaşmada ki en etkili iletişim stratejisi yollarından biridir. Marka adını yerleştirme, markayı görünür kılma, itibar artırma, gibi amaçlarının yanında sosyal sorumlulukların bilincinde olduğunu gösterme imkânı sağlar ve bir imaj oluşturur. Ekimiz, en uygun partnerin belirlenmesi, sponsorluk dosya ve kalemlerinin oluşturulması, görüşmelerin yapılması ve takibinde size farklı çözümler sunabilmektedir.

Saha Aktiviteleri

 • Saha Aktiviteleri , satış ve pazar payınızı arttıran önemli pazarlama faaliyetlerinden biridir. Bu hizmet ile markanızın ürün veya hizmetlerini tanıtmak için farklı ve yaratıcı aktivite seçenekleri sunulmaktadır.

Sanatçı, Show, Prodüksiyon Yönetimi

 • SAS Group, konusunda son derece tecrübeli teknik ekip ve gelişmiş teknolojik sistemleri ile beraber, etkinlik akışının, görüntü, ses ve ışık sistemlerinin planlanmasından ve kurulumuna kadar olan tüm süreçte hizmet vermektedir.
-->