Turizm & Seyahat

İLETİŞİM

 

 

  • Yurtiçi – Yurtdışı Tatil ve Otel Rezervasyonları
  • Uçak Bileti
  • Yurtiçi Yurtdışı Tur Programları
  • Vize İşlemleri ve Seyahat Sigortası
  • Rehberlik Hizmetleri
  • Araç Kiralama ve VIP Transfer Hizmetleri

 

Yurtiçi – Yurtdışı Tatil ve Otel Rezervasyonları

SAS, grup ve münferit otel rezervasyonları için yurtiçi ve yurtdışında kaliteli ve farklı seçenekleri ile rekabetçi alternatifler oluşturmaktadır. Deneyimli ekip ve doğru iş ortakları ile seyahatinizin planlanmasından başlayıp tatilinizin bitimine kadar olan süreç, tüm detayları ile takip edilmektedir. Ve farklı taleplere göre tatil köylerinden, 5 yıldızlı otellere kadar geniş seçenekler sunulmaktadır.


Uçak Bileti

SAS, deneyimli satış kadrosuyla, yurtiçi ve yurtdışı noktalarına seyahat edebilmeniz için en kısa sürede tüm havayolu şirketleri ile irtibata geçerek, beklenti ve tercihlerinize en uygun ve ekonomik alternatifleri size sunabilmektedir. İstediğiniz ödeme seçeneklerini kullanarak, hızlı ve etkin bir şekilde uçak rezervasyonu, koltuk seçimi ve tüm satın alma işlemleri, satış ekibi tarafından gerçekleştirilmektedir.

 

Yurtiçi Yurtdışı Tur Programları

SAS, çeşitli gruplar için yurtiçi ve yurtdışında farklı talep ve ilgi alanlarına özel olarak tur ve seyahat programları oluşturmaktadır. Rehberlik hizmetleri, havaalanı transferleri ve karşılamaları ile beraber kültürel etkinlikler, gezi programları ve turlara olan katılımlarınızda size organizasyonunuz için tam bir destek sağlamaktadır.


Vize İşlemleri ve Seyahat Sigortası 

Ekibimiz, yurtdışı vizesi ve seyahat sigortası ihtiyaçlarınız için, başvuru işlemi, randevu oluşturulması ve vize görüşmesi aşamaları ile beraber bu süreç için tam hizmet vermekte ve işlemleri en kısa zamanda sonuçlandırmaktadır.
 


Rehberlik Hizmetleri

Alanında uzman, deneyimli rehberlerimiz, özel grup gezileri ve kurumlara yönelik turlar da rehberlik hizmeti sağlamaktadır.

 

Araç Kiralama ve VIP Transfer Hizmetleri

Firmamız, yurtiçi-yurtdışı transfer ve araç kiralama hizmetleri için her destinasyonda çalışmış olduğumuz tedarikçiler ile talep ve bütçelerinize göre en uygun alternatifleri sizin için sunabilmektedir. Havaalanı transferi, şoförlü araç kiralama gibi hizmetlerde her türlü ihtiyaca cevap verebilecek araçlarla ile güvenilir, konforlu ve sorunsuz bir şekilde seyahatinizi tamamlayabilirsiniz. 

 

 

-->